Ceník

Vstupní dentální hygiena dle indikace lékaře (90 minut)

Vyšetření a zhodnocení dutiny ústní, stanovení léčebného postupu, individuální motivace instruktáž čištění zubů a výběr pomůcek pro domácí péči, odstranění zubního kamene dle výchozího zhodnocení stavu, odstranění pigmentací a leštění zubů pomocí techniky airflow nebo depurace.

2600 Kč

Recall – pravidelná péče s použitím Swiss Airflow EMS (30–60) minut

Kontrola a zhodnocení stavu dutiny ústní, kontrola techniky a případně reinstruktáž a  remotivace, odstranění zubního kamene, plaku a pigmentací, zaleštění pomocí techniky airflow nebo depurace.

1200–1950 Kč

Dentální hygiena ortodontický pacient dle indikace spolupracujícího lékaře (60 minut)

Vyšetření a zhodnocení dutiny ústní, individuální motivace instruktáž čištění zubů a výběr pomůcek pro domácí péči, odstranění zubního kamene dle výchozího zhodnocení stavu, odstranění pigmentací a leštění zubů pomocí techniky airflow nebo depurací.

1600–1950 Kč

Hloubkové čištění u parodontitidy dle indikace lékaře – 1 kvadrant (75 minut)

Aplikace anestezie lékařem – odstranění hlubokých nánosů zubného kamene, výplach, zaleštění, aplikace gelu do parodontalních kapes.

2100 Kč

+ anestezie aplikovaná lékařem

Dentální hygiena dětí podle věku (do 15 let)

Vyšetření a zhodnocení dutiny ústní, motivace a instruktáž čištění zubů, výběr pomůcek pro domácí péči, odstranění zubního kamene dle výchozího zhodnocení stavu, odstranění pigmentací a leštění zubů. Ošetření probíhá ve spolupráci s rodiči.

1100–1350 Kč

Kombinované bělení PureWhitening

Zahrnuje proces otisků pro zhotovení nosičů pro domácí bělení a následné dobělování, gely pro domácí bělení, ordinační bělení.

9500 Kč

Aplikace gelu na citlivé zuby

150 Kč

1 zub

Orientační ceník vybraných výkonů. Bližší informace o cenách obdržíte v ordinaci. Cena ošetření odpovídá stavu chrupu, zvolenému postupu ošetření (využití přístrojů) a množství použitého materiálu.

Pacienti mohou využít příspěvky zdravotních pojišťoven.  

Platba v hotovosti i platebními kartami Visa a Master Card.

Dárkové poukazy na dentální hygienu v prodeji.

Ceník platný od 1. 1. 2024.

Logo certifikace GBT